Automobilių ir priekabų nuoma Joniškyje

Tvarkingų automobilių bei priekabų nuoma už prieinamą kainą

Automobilio nuoma

Susiruošėte į kelionę ar grįžote iš svetur, reikia automobilio? Turime jums paruošę ekonomišką ir tvarkingą automobilį už patrauklią kainą. Erdvus ir komfortabilus automobilis puikiai pasitarnaus tiek mieste tiek kaime, kad ir koks būtų jūsų kelionės tikslas. Nuomotis galima nuo kelių valandų iki kelių menesių.

Volkswagen caddy-  talpus, patogus dviejų vietų automobilis. 

Kaina: nuo 20 eurų/ parą +PVM,  kaina gali skirtis nuo dienų, parų skaičiaus. Imamas saugos depozitas, kuris yra grąžinamas jei automobilis grąžintas tvarkingas. Kreipkitės dėl išsamesnės informacijos ir kainų.


Ford transit - 9 vietų mikro autobusiukas. Erdvus ir patogus, tinka tiek trumpoms tiek ilgoms kelionėms. 


Kaina: nuo 50eurų/ parą, kaina gali skirtis nuo dienų, parų skaičiaus. Imamas saugos depozitas, kuris yra grąžinamas jei automobilis grąžintas tvarkingas. Kreipkitės dėl išsamesnės informacijos ir kainųPriekabos nuoma

Pirmoji priekaba  pritaikyta gabenti itin žemoms transporto priemonėms. Priekaba labai lengva ir patogi gali gabenti tiek transporto priemones tiek didesnius objektus bei norint persikraustyti. Priekaba turi saugos diržus, kad objektai būtų gerai pritvirtinti kelionės metu. Ši priekaba gabena iki 2t.

Antroji priekaba pritaikyta gabenti didesnius ir sunkius objektus iki 2,5 t. Priekaba turi saugos diržus, kad objektai būtų gerai pritvirtinti kelionės metu.

Priekabos nuomos kainos sutartinė, susisiekite
dėl išsamesnės informacijos bei kainos.

Mokama stovėjimo aikštelė Joniškio Centre

Vieta kurioje galite laikyti saugiai savo Transporto priemonę, priekabas, statybines medžiagas ir kita. Galima ilgalaikė ir trumpalaikė nuoma, erdvi aikštelė yra pačiame miesto centre , teritorija yra su asfaltuota danga ir aptverta saugos tvoros. Ateityje bus įdiegtos saugojimo kameros bei įrengtas ofisas.